Teisingi sprendimai
 
priimami lengvai


APIE MUS


MB RARUM - Vilniaus senamiesčio širdyje gimusi ir užaugusi nedidelė finansininkų ir buhalterių komanda. RARUM – lotyniškai “retas, išskirtinis”. Esame moderni skaičių ir įžvalgų manufaktūra, kur kiekvienam produktui – idėjai, rekomendacijoms ar schemai – skiriamas ypatingas dėmesys. 

Nesame tipinė buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė. Neskirstome klientų atskiroms buhalterėms, o visais atvejais dirbame kartu. Pirminę apskaitą veda buhalterės, o kilusius klausimus aptaria ir sudėtingesnes situacijas sprendžia 14 metų patirtį finansų srityje sukaupusi vadovė.

KODĖL?

Mūsų keistenybė, kuria didžiuojamės – požiūris į klientą. Klientas – partneris, kurio verslo finansiniu saugumu ir augimu rūpinamės kaip savu. Ir kartu džiaugiamės jo sutaupymais, optimizavimais, susigrąžinimais bei naujomis galimybėmis. Todėl dauguma mūsų klientų atėjo gavę stiprias rekomendacijas apie RARUM.

KUO?

·       Kompetencija

·       Atsakingumu

·       Operatyvumu

Paprašę mūsų klientų apibūdinti RARUM trimis žodžiais, buvome apdovanoti jais.

KADA?

Tada, kada reikia. Ryte, dieną, vakare, savaitgalį. Jei reikia mūsų partneriui, reikia ir mums. Todėl konsultuojame ir padedame visada realiu laiku, ne 8-17h. Mes tikime, kad gydytojas, advokatas ir finansininkas turi būti tada, kada labiausiai reikia.